D1 Leasing (92), s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 337 | 46 962 | 47 252 | 54 137 | 57 402 | 60 271 |
| Neobežný majetok spolu | 4 505 | 408 610 | 452 000 | 449 000 | 446 000 | 443 000 |
| Spolu majetok | 4 842 | 455 572 | 499 252 | 503 137 | 503 402 | 503 271 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 536 | 43 571 | 43 571 | 43 911 | 43 911 |
| Základné imanie | 5 000 | 452 000 | 452 000 | 452 000 | 452 000 | 452 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -158 | 916 | 3 297 | 6 988 | 6 912 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -158 | 1 194 | 2 645 | 3 884 | -76 | -131 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 120 | 385 | 579 | 579 |
| Vlastné imanie spolu | 4 842 | 453 036 | 455 681 | 459 566 | 459 491 | 459 360 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 14 400 | 7 200 | 7 200 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -150 | -2 099 | -225 | 3 980 | 295 | 187 |
| EBITDA | -150 | -2 099 | -225 | 6 980 | 3 295 | 3 187 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -158 | 1 730 | 3 112 | 3 884 | 264 | 209 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -158 | 1 194 | 2 645 | 3 884 | -76 | -131 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: D1 Leasing (92), s.r.o.
Prehľad
D1 Leasing (92), s.r.o. (IČO 53350120) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 452 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 200 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Rok 2025 skončil stratou 131 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 503 271 € a vlastné imanie 459 360 € (miera samofinancovania 91,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.