XCO development s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 672 | 30 049 | 20 194 | 15 446 | 15 579 | 15 753 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 19 397 | 13 578 | 7 758 | 1 940 |
| Spolu majetok | 13 672 | 30 049 | 39 591 | 29 024 | 23 337 | 17 693 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 158 | 9 324 | 17 141 | 14 539 | 16 623 | 19 171 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 514 | 225 | 16 950 | 8 985 | 1 214 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 514 | 15 211 | 16 725 | -7 965 | -7 771 | -8 192 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 11 514 | 20 725 | 22 450 | 14 485 | 6 714 | -1 478 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 311 | 56 661 | 39 900 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 663 | 19 276 | 20 314 | -7 868 | -7 335 | -7 756 |
| EBITDA | 7 663 | 19 276 | 24 193 | -2 049 | -1 516 | -1 937 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 663 | 19 259 | 19 692 | -7 965 | -7 431 | -7 852 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 514 | 15 211 | 16 725 | -7 965 | -7 771 | -8 192 |
| Osobné náklady | 1 416 | 22 919 | 2 719 | 0 | 130 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 879 | 5 819 | 5 819 | 5 819 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 6 000 | 15 000 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: XCO development s. r. o.
Prehľad
XCO development s. r. o. (IČO 53361954) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Dolná Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 8 192 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 478 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.