GLOBAL SLOVAKIA SERVICES, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 850 | 3 718 | 0 | 5 577 | 4 563 | 10 336 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 742 | 13 819 |
| Spolu majetok | 4 850 | 3 718 | 0 | 5 577 | 24 305 | 24 155 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 167 | 0 | 202 | 26 484 | 23 061 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -150 | 0 | -150 | -3 135 | -7 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -150 | -1 299 | 0 | 525 | -4 044 | 3 273 |
| Vlastné imanie spolu | 4 850 | 3 551 | 0 | 5 375 | -2 179 | 1 094 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 3 000 | 23 685 | 43 287 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -150 | -1 295 | 0 | 713 | -2 809 | 4 724 |
| EBITDA | -150 | -1 295 | 0 | 1 383 | 1 139 | 10 647 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -150 | -1 299 | 0 | 617 | -3 704 | 3 613 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -150 | -1 299 | 0 | 525 | -4 044 | 3 273 |
| Osobné náklady | 0 | 872 | 0 | 1 617 | 1 622 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 670 | 3 948 | 5 923 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 3 510 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: GLOBAL SLOVAKIA SERVICES, s.r.o.
Prehľad
GLOBAL SLOVAKIA SERVICES, s.r.o. (IČO 53401344) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Hlboké. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmluvné a iné stravovacie služby (SK NACE 5622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 287 €, čo je o 82,8 % viac ako rok predtým (23 685 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 273 € (7,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 155 € a vlastné imanie 1 094 € (miera samofinancovania 4,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.