BPC Building Pro Care s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 370 | 111 837 | 304 364 | 210 153 | 163 096 | 331 437 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 370 | 111 837 | 304 364 | 210 153 | 163 096 | 331 437 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 55 | 101 082 | 294 991 | 200 978 | 145 594 | 312 953 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 299 | 5 468 | 4 084 | 3 887 | 12 002 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 315 | 5 440 | -1 383 | -197 | 8 327 | 982 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 16 | 288 | 288 | 288 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 315 | 10 755 | 9 373 | 9 175 | 17 502 | 18 484 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 900 | 559 400 | 415 401 | 412 582 | 454 932 | 214 650 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 370 | 7 031 | -876 | 469 | 10 448 | 2 059 |
| EBITDA | 370 | 7 031 | -876 | 469 | 10 448 | 2 059 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 370 | 6 910 | -1 007 | 309 | 10 275 | 1 961 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 315 | 5 440 | -1 383 | -197 | 8 327 | 982 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BPC Building Pro Care s. r. o.
Prehľad
BPC Building Pro Care s. r. o. (IČO 53419766) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 214 650 €, čo je o 52,8 % menej ako rok predtým (454 932 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 75,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 982 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 331 437 € a vlastné imanie 18 484 € (miera samofinancovania 5,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.