REWORQ, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 980 | 30 229 | 31 002 | 32 361 | 41 068 | 62 784 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 980 | 30 229 | 31 002 | 32 361 | 41 068 | 62 784 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 34 | 293 | 387 | 9 012 | 19 594 |
| Základné imanie | 5 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -20 | 184 | 668 | 1 856 | 1 939 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -20 | 215 | 515 | 1 264 | 83 | 11 134 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 10 | 42 | 117 | 117 |
| Vlastné imanie spolu | 4 980 | 30 195 | 30 709 | 31 974 | 32 056 | 43 190 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 250 | 500 | 1 000 | 1 667 | 28 083 | 119 840 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -20 | 303 | 730 | 1 632 | 808 | 13 604 |
| EBITDA | -20 | 303 | 730 | 1 632 | 808 | 13 604 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -20 | 249 | 611 | 1 487 | 627 | 13 361 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 | 215 | 515 | 1 264 | 83 | 11 134 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 935 | 84 621 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REWORQ, s. r. o.
Prehľad
REWORQ, s. r. o. (IČO 53421876) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 119 840 €, čo je o 327 % viac ako rok predtým (28 083 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 244 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 134 € (9,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 84 621 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 62 784 € a vlastné imanie 43 190 € (miera samofinancovania 68,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.