Destro Project, s. r. o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 826 | 5 328 | 14 578 | 6 011 | 4 319 | 3 666 |
| Neobežný majetok spolu | 5 167 | 4 133 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 993 | 9 461 | 14 578 | 6 011 | 4 319 | 3 666 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 300 | 294 | 13 381 | 1 690 | 340 | 255 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 580 | -17 807 | -16 468 | -13 889 | -10 765 | -722 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 227 | 1 424 | 2 579 | 3 124 | -342 | -867 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 14 500 | 20 550 | 10 086 | 10 086 | 10 086 | — |
| Vlastné imanie spolu | 1 693 | 9 167 | 1 197 | 4 321 | 3 979 | 3 411 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 369 | 8 990 | 9 886 | 3 750 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -16 206 | 1 510 | 2 796 | 3 478 | -2 | -612 |
| EBITDA | -15 173 | 2 543 | 3 571 | 3 478 | -2 | -612 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -16 227 | 1 424 | 2 710 | 3 464 | -2 | -612 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 227 | 1 424 | 2 579 | 3 124 | -342 | -867 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 033 | 1 033 | 775 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Destro Project, s. r. o. v likvidácii
Prehľad
Destro Project, s. r. o. v likvidácii (IČO 53438485) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2026 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2026 skončil stratou 867 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 3 666 € a vlastné imanie 3 411 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.