EHS BAU GMBH s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 96 512 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 800 | 182 028 | 238 472 | 511 175 | 682 555 | 886 193 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 800 | 182 028 | 238 472 | 511 175 | 682 555 | 886 193 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 213 272 | 136 461 | 140 197 | 81 961 | 89 267 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -200 | -36 242 | 96 511 | 365 479 | 498 582 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -200 | -36 044 | 133 253 | 268 967 | 229 615 | 292 844 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 800 | -31 244 | 102 011 | 370 978 | 600 594 | 796 926 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 159 395 | 864 668 | 1 274 192 | 1 417 170 | 1 788 499 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -200 | -35 694 | 160 729 | 349 957 | 295 873 | 375 314 |
| EBITDA | -200 | -35 694 | 160 729 | 349 957 | 295 873 | 375 314 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -200 | -36 044 | 159 673 | 348 010 | 292 803 | 373 351 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -200 | -36 044 | 133 253 | 268 967 | 229 615 | 292 844 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 512 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EHS BAU GMBH s. r. o.
Prehľad
EHS BAU GMBH s. r. o. (IČO 53490304) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Štúrovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 788 499 €, čo je o 26,2 % viac ako rok predtým (1 417 170 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 292 844 € (16,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 886 193 € a vlastné imanie 796 926 € (miera samofinancovania 89,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.