Seltene s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 24 674 | 10 136 | 24 415 | 109 162 | 201 645 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 29 934 | 27 273 | 117 737 | 503 785 |
| Spolu majetok | 5 000 | 24 674 | 40 070 | 51 688 | 226 899 | 705 430 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 25 984 | 45 677 | 65 134 | 52 424 | 283 046 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -6 310 | -22 007 | -29 845 | -22 326 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -6 310 | -15 697 | -7 839 | 7 520 | 52 960 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 11 400 | 11 400 | 191 800 | 386 750 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | -1 310 | -5 607 | -13 446 | 174 475 | 422 384 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 22 702 | 34 731 | 87 194 | 267 117 | 445 504 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -6 201 | -15 178 | -6 192 | 12 328 | 66 476 |
| EBITDA | — | -6 201 | -13 877 | 1 617 | 21 907 | 66 476 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -6 310 | -15 697 | -7 839 | 9 515 | 59 181 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -6 310 | -15 697 | -7 839 | 7 520 | 52 960 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 2 415 | 4 865 | 60 588 |
| Odpisy | — | 0 | 1 301 | 7 809 | 9 579 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Seltene s. r. o.
Prehľad
Seltene s. r. o. (IČO 53494717) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 445 504 €, čo je o 66,8 % viac ako rok predtým (267 117 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 110 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 52 960 € (11,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 60 588 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 705 430 € a vlastné imanie 422 384 € (miera samofinancovania 59,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.