ATRHB s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 093 | 5 262 | 8 380 | 4 791 | 4 316 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 20 660 | 19 618 | 18 576 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 093 | 5 262 | 29 040 | 24 409 | 22 892 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 220 | 254 | 25 484 | 28 807 | 30 757 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -127 | 8 | -1 444 | -9 398 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -127 | 135 | -1 452 | -7 954 | -3 467 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 873 | 5 008 | 3 556 | -4 398 | -7 865 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 123 | 493 | 24 | 3 000 | 3 330 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -127 | 159 | -1 452 | -7 614 | -3 125 |
| EBITDA | — | -127 | 159 | -1 278 | -6 572 | -2 083 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -127 | 159 | -1 452 | -7 614 | -3 127 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -127 | 135 | -1 452 | -7 954 | -3 467 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 174 | 1 042 | 1 042 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ATRHB s. r. o.
Prehľad
ATRHB s. r. o. (IČO 53495594) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 330 €, čo je o 11,0 % viac ako rok predtým (3 000 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 128 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 467 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-7 865 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.