Online republic s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2022
| 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 10 376 | 65 036 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 10 376 | 65 036 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 1 411 | 57 949 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 3 965 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 3 965 | -1 878 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 8 965 | 7 087 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | — | 28 417 | 10 160 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 4 761 | -1 799 |
| EBITDA | — | 4 761 | -1 799 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 4 752 | -1 878 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 3 965 | -1 878 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Online republic s. r. o.
Prehľad
Online republic s. r. o. (IČO 53516001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 10 160 €, čo je o 64,2 % menej ako rok predtým (28 417 €). Rok 2022 skončil stratou 1 878 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 65 036 € a vlastné imanie 7 087 € (miera samofinancovania 10,9 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.