Monstera studio s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 3 729 | 5 030 | 2 581 | 4 165 | 8 211 |
| Neobežný majetok spolu | 2 167 | 1 754 | 3 312 | 2 349 | 1 387 |
| Spolu majetok | 5 896 | 6 784 | 5 893 | 6 514 | 9 598 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 148 | 608 | 2 503 | 2 882 | 2 896 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 711 | 1 117 | -1 669 | -1 426 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 748 | 428 | -2 786 | 242 | 3 069 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 37 | 59 | 59 | 59 |
| Vlastné imanie spolu | 5 748 | 6 176 | 3 390 | 3 632 | 6 702 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 248 | 18 441 | 7 580 | 12 220 | 17 155 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 887 | 678 | -2 701 | 676 | 3 571 |
| EBITDA | 1 197 | 1 091 | -2 059 | 1 639 | 4 534 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 880 | 580 | -2 786 | 582 | 3 470 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 748 | 428 | -2 786 | 242 | 3 069 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 310 | 413 | 642 | 963 | 963 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Monstera studio s.r.o.
Prehľad
Monstera studio s.r.o. (IČO 53519426) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: fotografické činnosti (SK NACE 7420).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 155 €, čo je o 40,4 % viac ako rok predtým (12 220 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 069 € (17,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 598 € a vlastné imanie 6 702 € (miera samofinancovania 69,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.