Advokátska kancelária CITTERBERG VALKOVÁ, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 132 | 10 470 | 11 148 | 13 432 | 20 258 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 132 | 10 470 | 11 148 | 13 432 | 20 258 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 94 | 5 145 | 5 029 | 5 374 | 5 739 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 38 | 325 | 999 | 3 058 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 38 | 287 | 794 | 2 059 | 6 461 |
| Vlastné imanie spolu | 5 038 | 5 325 | 6 119 | 8 058 | 14 519 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 667 | 3 006 | 2 640 | 4 084 | 13 837 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 45 | 1 457 | 884 | 2 518 | 7 275 |
| EBITDA | 45 | 1 457 | 884 | 2 518 | 7 275 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 45 | 338 | 794 | 2 422 | 7 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 38 | 287 | 794 | 2 059 | 6 461 |
| Osobné náklady | 738 | 805 | 87 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Advokátska kancelária CITTERBERG VALKOVÁ, s. r. o.
Prehľad
Advokátska kancelária CITTERBERG VALKOVÁ, s. r. o. (IČO 53536517) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 837 €, čo je o 239 % viac ako rok predtým (4 084 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 461 € (46,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 258 € a vlastné imanie 14 519 € (miera samofinancovania 71,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.