CTJ Slovakia s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 221 526 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 2 093 933 | 3 039 155 | 3 102 751 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -30 | -182 | 61 323 | 221 526 | 280 772 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -30 | -212 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 040 | 5 002 | 910 485 | 1 008 803 | 829 740 |
| Záväzky spolu | 70 | 214 | 704 207 | 648 860 | 417 801 |
| Vlastné imanie spolu | 4 970 | 4 788 | 66 111 | 227 026 | 286 272 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 60 611 | 221 526 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CTJ Slovakia s. r. o.
Prehľad
CTJ Slovakia s. r. o. (IČO 53541804) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 102 751 €, čo je o 2,1 % viac ako rok predtým (3 039 155 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 280 772 € (9,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 662 984 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 829 740 € a vlastné imanie 286 272 € (miera samofinancovania 34,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.