M&K VISION s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 16 510 | 18 986 | 26 547 | 26 704 | 26 813 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 510 | 18 986 | 26 547 | 26 704 | 26 813 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 8 431 | 1 814 | 2 860 | 3 193 | 3 415 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 3 079 | 12 172 | 18 687 | 18 511 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 079 | 9 093 | 6 515 | -176 | -113 |
| Vlastné imanie spolu | 8 079 | 17 172 | 23 687 | 23 511 | 23 398 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 830 | 5 000 | 8 480 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 216 | 11 499 | 7 913 | 237 | 331 |
| EBITDA | 4 216 | 11 499 | 7 913 | 237 | 331 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 622 | 10 748 | 7 713 | 164 | 227 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 079 | 9 093 | 6 515 | -176 | -113 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M&K VISION s. r. o.
Prehľad
M&K VISION s. r. o. (IČO 53542282) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Spišské Podhradie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 113 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 813 € a vlastné imanie 23 398 € (miera samofinancovania 87,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.