PF Market, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2023
| 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 9 149 | 92 015 | 122 482 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 149 | 92 015 | 122 482 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 4 780 | 85 571 | 112 203 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -631 | 1 432 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -631 | 2 075 | 3 847 |
| Vlastné imanie spolu | 4 369 | 6 444 | 10 279 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 91 777 | 83 506 | 74 452 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 118 | 2 684 | 5 058 |
| EBITDA | 118 | 2 684 | 5 058 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -631 | 2 610 | 4 965 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -631 | 2 075 | 3 847 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PF Market, s.r.o.
Prehľad
PF Market, s.r.o. (IČO 53543513) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Šaca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 74 452 €, čo je o 10,8 % menej ako rok predtým (83 506 €). Od roku 2021 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 9,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 3 847 € (5,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 122 482 € a vlastné imanie 10 279 € (miera samofinancovania 8,4 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.