eferi s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 33 646 | 11 253 | 7 680 | 7 483 | 7 059 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 13 750 | 13 750 | 13 750 | 13 750 |
| Spolu majetok | 33 646 | 25 003 | 21 430 | 21 233 | 20 809 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 4 297 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 23 132 | 19 503 | 15 930 | 15 393 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 349 | -4 346 | -3 573 | -537 | -424 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 1 217 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 29 349 | 25 003 | 21 430 | 20 893 | 20 469 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 146 | 0 | 0 | 4 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 646 | -4 264 | -3 477 | -113 | 0 |
| EBITDA | 28 646 | -4 264 | -3 477 | -113 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 28 646 | -4 346 | -3 573 | -197 | -84 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 349 | -4 346 | -3 573 | -537 | -424 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: eferi s.r.o.
Prehľad
eferi s.r.o. (IČO 53560761) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 424 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 809 € a vlastné imanie 20 469 € (miera samofinancovania 98,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.