BAGERBAU s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 8 290 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 19 721 | 20 122 | 49 124 | 478 465 | 284 518 |
| Neobežný majetok spolu | 23 304 | 39 980 | 80 688 | 86 243 | 56 135 |
| Spolu majetok | 43 266 | 60 740 | 130 534 | 567 193 | 341 937 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 28 505 | 30 839 | 65 060 | 406 689 | 134 670 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 9 273 | 24 413 | 59 986 | 146 726 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 761 | 15 140 | 35 573 | 95 030 | 55 053 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 488 | 488 | 488 | 488 |
| Vlastné imanie spolu | 14 761 | 29 901 | 65 474 | 160 504 | 207 267 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 161 500 | 488 713 | 1 011 244 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 379 | 20 007 | 48 658 | 117 564 | 76 359 |
| EBITDA | 12 875 | 27 362 | 72 539 | 147 640 | 104 984 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 373 | 19 669 | 46 628 | 110 376 | 70 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 761 | 15 140 | 35 573 | 95 030 | 55 053 |
| Osobné náklady | 3 685 | 6 256 | 14 263 | 22 731 | 37 814 |
| Odpisy | 496 | 7 355 | 23 881 | 30 076 | 28 625 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 8 290 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BAGERBAU s. r. o.
Prehľad
BAGERBAU s. r. o. (IČO 53570642) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba elektrických prístrojov (SK NACE 3314). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 55 053 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 37 814 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 341 937 € a vlastné imanie 207 267 € (miera samofinancovania 60,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.