Cimo data s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 27 362 | 82 808 | 14 966 | 9 902 | 8 472 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 27 362 | 82 808 | 14 966 | 9 902 | 8 472 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 21 586 | 1 400 | 5 314 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 60 703 | 0 | 4 152 | 4 063 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 776 | 15 205 | 4 152 | -90 | -1 431 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 776 | 81 408 | 9 652 | 9 562 | 8 132 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 229 | 267 935 | 76 773 | 28 050 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 362 | 19 275 | 5 263 | 250 | -1 091 |
| EBITDA | 22 362 | 19 275 | 5 263 | 250 | -1 091 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 362 | 19 275 | 5 263 | 250 | -1 091 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 776 | 15 205 | 4 152 | -90 | -1 431 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 75 908 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Cimo data s.r.o.
Prehľad
Cimo data s.r.o. (IČO 53588631) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vrakuňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 431 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 472 € a vlastné imanie 8 132 € (miera samofinancovania 96,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.