kope IT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 48 937 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 84 268 | 103 987 | 95 427 | 101 570 | 119 416 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 43 375 | 51 587 | 41 195 | 48 937 | 58 089 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 63 359 | 65 593 | 51 700 | 59 136 | 70 268 |
| Záväzky spolu | 14 984 | 8 506 | 5 005 | 4 699 | 6 679 |
| Vlastné imanie spolu | 48 375 | 57 087 | 46 695 | 54 437 | 63 589 |
| Vypočítané dividendy | — | 42 875 | 51 587 | 41 195 | 48 937 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: kope IT s.r.o.
Prehľad
kope IT s.r.o. (IČO 53612035) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 119 416 €, čo je o 17,6 % viac ako rok predtým (101 570 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 58 089 € (48,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 354 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 70 268 € a vlastné imanie 63 589 € (miera samofinancovania 90,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.