Proteinstore s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2023
| 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 9 595 | 22 964 | 13 283 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 595 | 22 964 | 13 283 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 42 521 | 91 567 | 105 058 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -37 926 | -73 603 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -37 926 | -35 677 | -23 172 |
| Vlastné imanie spolu | -32 926 | -68 603 | -91 775 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 49 762 | 93 202 | 116 638 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -37 877 | -35 417 | -23 028 |
| EBITDA | -37 877 | -35 417 | -23 028 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -37 926 | -35 677 | -23 172 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -37 926 | -35 677 | -23 172 |
| Osobné náklady | 45 967 | 60 450 | 71 419 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Proteinstore s.r.o.
Prehľad
Proteinstore s.r.o. (IČO 53643488) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Salka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 116 638 €, čo je o 25,1 % viac ako rok predtým (93 202 €). Od roku 2021 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 53,1 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 23 172 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 71 419 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-91 775 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.