Unicraft s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 115 112 | 69 504 | 75 236 | 139 061 | 105 842 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 745 | 1 034 | 99 | 3 917 | 4 799 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 745 | 1 779 | 1 878 | 5 795 |
| Spolu majetok | 7 940 | 13 509 | 41 394 | 131 625 | 210 034 |
| Záväzky spolu | 2 195 | 6 730 | 34 516 | 120 830 | 194 440 |
| Vlastné imanie spolu | 5 745 | 6 779 | 6 878 | 10 795 | 15 594 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Unicraft s. r. o.
Prehľad
Unicraft s. r. o. (IČO 53656717) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 105 842 €, čo je o 23,9 % menej ako rok predtým (139 061 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 799 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 210 034 € a vlastné imanie 15 594 € (miera samofinancovania 7,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.