RADO Reality Senec s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 49 259 | 57 720 | 65 665 | 19 456 | 37 395 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 50 000 | 52 500 |
| Spolu majetok | 49 259 | 57 720 | 65 665 | 69 456 | 89 895 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 15 027 | 15 807 | 20 314 | 20 994 | 4 143 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 29 232 | 36 912 | 40 351 | 43 463 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 29 232 | 7 681 | 3 439 | 3 111 | 37 289 |
| Vlastné imanie spolu | 34 232 | 41 913 | 45 351 | 48 462 | 85 752 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 759 | 43 633 | 36 059 | 37 490 | 45 680 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 34 391 | 9 062 | 4 111 | 3 717 | 38 932 |
| EBITDA | 34 391 | 9 062 | 4 111 | 3 717 | 38 932 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 391 | 9 036 | 4 084 | 3 668 | 41 432 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 232 | 7 681 | 3 439 | 3 111 | 37 289 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RADO Reality Senec s. r. o.
Prehľad
RADO Reality Senec s. r. o. (IČO 53693388) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 680 €, čo je o 21,8 % viac ako rok predtým (37 490 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 37 289 € (81,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 89 895 € a vlastné imanie 85 752 € (miera samofinancovania 95,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.