ADASO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 18 088 | 34 882 | 40 096 | 34 455 | 36 164 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 088 | 34 882 | 40 096 | 34 455 | 36 164 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 12 903 | 26 896 | 28 793 | 25 275 | 27 710 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 185 | 2 837 | 6 154 | 4 032 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 185 | 2 801 | 3 317 | -2 123 | -727 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 149 | 149 | 149 |
| Vlastné imanie spolu | 5 185 | 7 986 | 11 303 | 9 180 | 8 454 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 63 617 | 59 285 | 43 255 | 29 514 | 18 746 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 470 | 3 683 | 4 458 | -1 687 | -291 |
| EBITDA | 470 | 3 683 | 4 458 | -1 687 | -291 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 463 | 3 615 | 4 360 | -1 783 | -387 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 185 | 2 801 | 3 317 | -2 123 | -727 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ADASO s.r.o.
Prehľad
ADASO s.r.o. (IČO 53693868) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 746 €, čo je o 36,5 % menej ako rok predtým (29 514 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 26,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 727 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 164 € a vlastné imanie 8 454 € (miera samofinancovania 23,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.