Sebestační s.r.o.Aktívna

IČO 53730054Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2021Nitra

Finančný prehľad

528 504 €-30,4%
Tržby 2025
+154,3%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20245 129 €
20230 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu12 783373 046253 194361 680289 054
Neobežný majetok spolu04 58321 66715 4179 167
Spolu majetok12 783377 629274 861377 097298 221
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu7 234358 589239 821333 871247 338
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov054914 04024 91138 227
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)54913 49116 00013 3157 656
Vlastné imanie spolu5 54919 04035 04043 22650 883
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)12 635528 701987 824758 938528 504
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti64618 63920 45017 36410 107
EBITDA64619 05623 36723 61416 357
Výsledok hospodárenia pred zdanením64617 39320 25617 1559 748
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie54913 49116 00013 3157 656
Osobné náklady0016 10228 02528 126
Odpisy04172 9176 2506 250
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—005 1290

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Sebestační s.r.o.

Prehľad

Sebestační s.r.o. (IČO 53730054) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 528 504 €, čo je o 30,4 % menej ako rok predtým (758 938 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 154 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 656 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 126 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 298 221 € a vlastné imanie 50 883 € (miera samofinancovania 17,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Sebestační s.r.o. – IČO 53730054 — icoprofil.sk