K nature s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 24 086 | 11 610 | 11 383 | 15 026 | 17 833 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 42 520 | 42 520 | 31 934 | 21 125 |
| Spolu majetok | 24 086 | 54 130 | 53 903 | 46 960 | 38 958 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 16 623 | 41 888 | 40 990 | 34 320 | 22 870 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 463 | 7 002 | 7 535 | 7 474 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 463 | 4 779 | 672 | -167 | 3 342 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 239 | 272 | 272 |
| Vlastné imanie spolu | 7 463 | 12 242 | 12 913 | 12 640 | 16 088 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 499 | 158 855 | 50 709 | 66 253 | 44 599 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 913 | 6 616 | 2 911 | 2 643 | 4 882 |
| EBITDA | 2 913 | 10 733 | 2 911 | 13 228 | 16 541 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 913 | 6 053 | 901 | 793 | 3 682 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 463 | 4 779 | 672 | -167 | 3 342 |
| Osobné náklady | 1 094 | 5 293 | 5 708 | 6 159 | 6 703 |
| Odpisy | 0 | 4 117 | 0 | 10 585 | 11 659 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: K nature s.r.o.
Prehľad
K nature s.r.o. (IČO 53731212) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Krtíš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 599 €, čo je o 32,7 % menej ako rok predtým (66 253 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 342 € (7,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 703 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 38 958 € a vlastné imanie 16 088 € (miera samofinancovania 41,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.