SUM GRoup, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 10 381 | 10 706 | 9 240 | 0 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 381 | 10 706 | 9 240 | 0 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 183 | 255 | 0 | 0 |
| Základné imanie | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 749 | -1 453 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 619 | 272 | -1 562 | 0 | 0 |
| Vlastné imanie spolu | 10 381 | 10 523 | 8 985 | 0 | 0 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 2 000 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 619 | 295 | -1 539 | 0 | 0 |
| EBITDA | -1 619 | 295 | -1 539 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 619 | 295 | -1 539 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 619 | 272 | -1 562 | 0 | 0 |
| Osobné náklady | 749 | 1 309 | 1 728 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SUM GRoup, s. r. o.
Prehľad
SUM GRoup, s. r. o. (IČO 53738250) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Orechová Potôň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 12 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 9 240 € a vlastné imanie 8 985 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.