MLM Empire s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 3 132 | 5 481 | 4 300 | 6 519 | 34 013 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 1 980 | 0 | 2 379 |
| Spolu majetok | 3 132 | 5 481 | 6 280 | 6 519 | 36 392 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 615 | 4 641 | 3 998 | 648 | 7 790 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 517 | 841 | 782 | 2 729 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 517 | 323 | -59 | 2 291 | 7 970 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 1 500 | 2 798 | 17 903 |
| Vlastné imanie spolu | 517 | 840 | 2 282 | 5 871 | 28 602 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 862 | 31 983 | 39 279 | 39 635 | 61 190 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 613 | 406 | -46 | 2 300 | 8 950 |
| EBITDA | 613 | 406 | -46 | 2 300 | 9 053 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 608 | 380 | -59 | 2 291 | 8 934 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 517 | 323 | -59 | 2 291 | 7 970 |
| Osobné náklady | 581 | 1 200 | 1 377 | 1 537 | 1 254 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 103 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MLM Empire s.r.o.
Prehľad
MLM Empire s.r.o. (IČO 53738721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 61 190 €, čo je o 54,4 % viac ako rok predtým (39 635 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 57,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 970 € (13,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 254 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 392 € a vlastné imanie 28 602 € (miera samofinancovania 78,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.