Magdaléna Jurkáčková s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 250 | 23 239 | 35 798 | 60 209 | 59 207 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 250 | 23 239 | 35 798 | 60 209 | 59 207 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 9 160 | 7 648 | 26 596 | 44 644 | 45 818 |
| Základné imanie | 0 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -911 | 6 590 | 85 | 6 565 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -910 | 7 502 | -6 388 | 6 480 | -2 176 |
| Vlastné imanie spolu | -910 | 15 591 | 9 202 | 15 565 | 13 389 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 465 | 42 237 | 36 222 | 49 696 | 14 515 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -818 | 7 839 | -5 739 | 11 073 | 2 785 |
| EBITDA | -818 | 7 839 | -5 739 | 11 073 | 2 785 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -910 | 7 502 | -6 388 | 6 480 | -2 176 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -910 | 7 502 | -6 388 | 6 480 | -2 176 |
| Osobné náklady | 8 413 | 9 232 | 14 434 | 14 480 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Magdaléna Jurkáčková s. r. o.
Prehľad
Magdaléna Jurkáčková s. r. o. (IČO 53751311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 9 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 515 €, čo je o 70,8 % menej ako rok predtým (49 696 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 176 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 59 207 € a vlastné imanie 13 389 € (miera samofinancovania 22,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.