Pastri Slovakia s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 19 485 | 47 838 | 51 367 | 290 813 | 191 229 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 201 | 19 993 |
| Spolu majetok | 5 000 | 19 485 | 47 838 | 51 367 | 318 014 | 211 222 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 34 363 | 42 609 | 35 388 | 288 298 | 173 778 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -20 730 | 229 | 10 978 | 24 718 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -19 878 | 20 959 | 10 750 | 13 738 | 7 726 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | -14 878 | 5 229 | 15 979 | 29 716 | 37 444 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 73 674 | 395 202 | 534 936 | 610 014 | 612 835 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -19 579 | 23 087 | 12 331 | 19 297 | 16 553 |
| EBITDA | — | -19 579 | 23 087 | 12 331 | 22 901 | 23 761 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -19 878 | 22 749 | 11 915 | 17 578 | 11 566 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -19 878 | 20 959 | 10 750 | 13 738 | 7 726 |
| Osobné náklady | — | 10 631 | 64 214 | 89 980 | 132 930 | 145 994 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 3 604 | 7 208 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 852 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pastri Slovakia s. r. o.
Prehľad
Pastri Slovakia s. r. o. (IČO 53766741) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 612 835 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 69,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 726 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 145 994 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 211 222 € a vlastné imanie 37 444 € (miera samofinancovania 17,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.