RIDE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 886 | 7 895 | 8 748 | 9 017 | 8 074 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 886 | 7 895 | 8 748 | 9 017 | 8 074 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 735 | 818 | 893 | 759 | 561 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 919 | 2 696 | 3 099 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 151 | 2 020 | 777 | 403 | -745 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 57 | 159 | 159 | 159 |
| Vlastné imanie spolu | 6 151 | 7 077 | 7 855 | 8 258 | 7 513 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 833 | 29 910 | 29 602 | 28 803 | 24 634 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 354 | 2 432 | 1 010 | 839 | -299 |
| EBITDA | 1 354 | 2 432 | 1 010 | 839 | -299 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 354 | 2 376 | 914 | 743 | -405 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 151 | 2 020 | 777 | 403 | -745 |
| Osobné náklady | 884 | 1 610 | 1 610 | 528 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 094 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: RIDE s. r. o.
Prehľad
RIDE s. r. o. (IČO 53770439) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: osobná doprava vozidlom s vodičom na vyžiadanie (SK NACE 4933).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 634 €, čo je o 14,5 % menej ako rok predtým (28 803 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 745 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 074 € a vlastné imanie 7 513 € (miera samofinancovania 93,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.