PE-MI zemné práce s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 798 € (34 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 500 | 9 362 | 5 253 | 10 664 | 15 051 | 24 293 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 1 675 | 6 422 | 4 776 | 3 130 | 1 484 |
| Spolu majetok | 5 500 | 11 037 | 11 675 | 15 440 | 18 181 | 25 777 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 500 | 1 257 | 1 624 | 1 471 | -1 422 | 1 985 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 4 541 | 4 799 | 8 521 | 9 305 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 4 780 | 271 | 3 918 | 5 634 | 8 987 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 239 | 252 | 448 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 9 780 | 10 051 | 13 969 | 19 603 | 23 792 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 10 424 | 35 691 | 45 502 | 36 313 | 32 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 5 675 | 437 | 4 756 | 6 797 | 10 163 |
| EBITDA | — | 5 800 | 1 073 | 6 402 | 8 443 | 11 809 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 5 623 | 319 | 4 650 | 6 700 | 10 062 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 4 780 | 271 | 3 918 | 5 634 | 8 987 |
| Osobné náklady | — | 940 | 2 663 | 3 047 | 3 376 | 3 347 |
| Odpisy | — | 125 | 636 | 1 646 | 1 646 | 1 646 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 4 798 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PE-MI zemné práce s.r.o.
Prehľad
PE-MI zemné práce s.r.o. (IČO 53775023) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Budča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 600 €, čo je o 10,2 % menej ako rok predtým (36 313 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 987 € (27,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 347 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 777 € a vlastné imanie 23 792 € (miera samofinancovania 92,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.