PFLEGE MIT HERZ s. r. o.Aktívna

IČO 53779410Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2021Šaľa

Finančný prehľad

40 948 €+12,4%
Tržby 2025
+60,2%
Priemerný ročný rast 2021–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 25612 42013 9859 24011 276
Neobežný majetok spolu3 5872 5381 4884380
Spolu majetok14 84314 95815 4739 67811 276
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu10 05110 1449 1891 739321
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-208-1861 2102 865
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-208221 4701 6553 016
Fondy a ostatné vlastné imanie———7474
Vlastné imanie spolu4 7924 8146 2847 93910 955
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6 21415 01512 99336 44240 948
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-2021001 8122 0823 462
EBITDA4111 1502 8623 1323 899
Výsledok hospodárenia pred zdanením-208731 7631 9983 378
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-208221 4701 6553 016
Osobné náklady00000
Odpisy6131 0501 0501 050437
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PFLEGE MIT HERZ s. r. o.

Prehľad

PFLEGE MIT HERZ s. r. o. (IČO 53779410) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 40 948 €, čo je o 12,4 % viac ako rok predtým (36 442 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 60,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 016 € (7,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 276 € a vlastné imanie 10 955 € (miera samofinancovania 97,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PFLEGE MIT HERZ s. r. o. – IČO 53779410 — icoprofil.sk