FS – INVEST s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 7 573 | 43 505 | 42 128 | 90 249 | 126 376 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 25 897 | 22 654 | 103 016 |
| Spolu majetok | 5 000 | 7 573 | 43 505 | 68 025 | 112 903 | 229 392 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 552 | 7 300 | 61 670 | 57 555 | 133 166 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 920 | 1 920 | 853 | 49 849 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 2 021 | 29 184 | -1 065 | 48 995 | 40 877 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 101 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 7 021 | 36 205 | 6 355 | 55 348 | 96 226 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 2 919 | 42 188 | 15 682 | 165 001 | 218 050 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 2 405 | 34 995 | 3 234 | 72 468 | 64 356 |
| EBITDA | — | 2 405 | 34 995 | 6 245 | 79 695 | 77 688 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 2 405 | 34 409 | -845 | 65 429 | 55 963 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 2 021 | 29 184 | -1 065 | 48 995 | 40 877 |
| Osobné náklady | — | 134 | 805 | 805 | 811 | 862 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 3 011 | 7 227 | 13 332 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 28 785 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FS – INVEST s. r. o.
Prehľad
FS – INVEST s. r. o. (IČO 53791789) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 218 050 €, čo je o 32,2 % viac ako rok predtým (165 001 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 194 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 40 877 € (18,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 862 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 229 392 € a vlastné imanie 96 226 € (miera samofinancovania 41,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.