AIRLINK LOGISTICS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 187 400 | 549 284 | 592 112 | 1 169 646 | 1 648 599 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 672 | 26 070 | 63 418 | 29 722 | 22 664 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 172 | 27 242 | 90 660 | 120 383 |
| Spolu majetok | 203 018 | 126 194 | 194 854 | 330 556 | 416 512 |
| Záväzky spolu | 196 346 | 93 452 | 98 694 | 204 674 | 267 965 |
| Vlastné imanie spolu | 6 672 | 32 742 | 96 160 | 125 882 | 148 547 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AIRLINK LOGISTICS s.r.o.
Prehľad
AIRLINK LOGISTICS s.r.o. (IČO 53794915) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 648 599 €, čo je o 40,9 % viac ako rok predtým (1 169 646 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 72,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 664 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 101 551 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 416 512 € a vlastné imanie 148 547 € (miera samofinancovania 35,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.