Inwilo, s. r. o.Aktívna

IČO 53795733Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2021Stará Ľubovňa

Finančný prehľad

29 063 €-36,1%
Tržby 2025
+46,4%
Priemerný ročný rast 2021–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu16 75220 98037 62123 03126 367
Neobežný majetok spolu08 0008 0008 0008 000
Spolu majetok16 75228 98045 62131 03134 367
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu19 44159 67077 50292 20724 426
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-7 689-35 691-36 880-66 177
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-7 689-28 000-1 190-29 296-46 765
Fondy a ostatné vlastné imanie————117 883
Vlastné imanie spolu-2 689-30 689-31 881-61 1779 941
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6 33239 41141 44045 46129 063
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-7 684-26 3721 689-25 550-43 795
EBITDA-7 684-26 3721 689-25 550-43 795
Výsledok hospodárenia pred zdanením-7 689-28 000-1 190-28 956-46 425
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-7 689-28 000-1 190-29 296-46 765
Osobné náklady3 79510105 74342 471
Odpisy00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok13

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Stará Ľubovňa

Zhrnutie: Inwilo, s. r. o.

Prehľad

Inwilo, s. r. o. (IČO 53795733) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 29 063 €, čo je o 36,1 % menej ako rok predtým (45 461 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 46,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 46 765 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 42 471 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 367 € a vlastné imanie 9 941 € (miera samofinancovania 28,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Inwilo, s. r. o. – IČO 53795733 — icoprofil.sk