TRANS FACTORING s.r.o.Aktívna

IČO 53819560Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2021Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

156 150 €+8,0%
Tržby 2025
+128,1%
Priemerný ročný rast 2021–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
2023 ~12 908 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu213 435264 6211 310 8661 618 9951 232 080
Neobežný majetok spolu00000
Spolu majetok213 435264 6211 310 8661 618 9951 232 080
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu206 614264 4381 341 1611 699 7521 288 488
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 730-17 816-35 386-66 171
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 821-6 638-17 570-50 4624 672
Fondy a ostatné vlastné imanie—91919191
Vlastné imanie spolu6 821183-30 295-80 757-56 408
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)5 76820 948100 272144 645156 150
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-2 567-24 616-52 627-115 819-61 918
EBITDA-2 567-24 616-52 627-115 819-61 918
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 553-2 150-12 265-36 86026 974
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 821-6 638-17 570-50 4624 672
Osobné náklady00000
Odpisy00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—012 90800

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: TRANS FACTORING s.r.o.

Prehľad

TRANS FACTORING s.r.o. (IČO 53819560) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné poskytovanie úverov (SK NACE 6492).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 156 150 €, čo je o 8,0 % viac ako rok predtým (144 645 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 128 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 672 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-56 408 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

TRANS FACTORING s.r.o. – IČO 53819560 — icoprofil.sk