SOBB s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 44 029 | 30 237 | 57 708 | 51 863 | 97 379 |
| Neobežný majetok spolu | 1 750 | 3 596 | 2 581 | 69 904 | 72 200 |
| Spolu majetok | 45 779 | 33 833 | 60 289 | 121 767 | 169 579 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 15 089 | 5 843 | 29 136 | 82 157 | 129 654 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 20 090 | 19 708 | 25 653 | 34 110 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 25 690 | 2 650 | 5 945 | 8 457 | 315 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 250 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 30 690 | 27 990 | 31 153 | 39 610 | 39 925 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 64 449 | 107 981 | 125 806 | 215 439 | 177 350 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 32 888 | 5 139 | 9 599 | 14 848 | 7 357 |
| EBITDA | 33 138 | 6 062 | 10 614 | 16 533 | 9 594 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 882 | 4 095 | 8 520 | 12 443 | 1 991 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 690 | 2 650 | 5 945 | 8 457 | 315 |
| Osobné náklady | 12 772 | 42 326 | 65 695 | 73 423 | 78 534 |
| Odpisy | 250 | 923 | 1 015 | 1 685 | 2 237 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 5 350 | 2 782 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOBB s. r. o.
Prehľad
SOBB s. r. o. (IČO 53833104) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 177 350 €, čo je o 17,7 % menej ako rok predtým (215 439 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 315 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 78 534 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 169 579 € a vlastné imanie 39 925 € (miera samofinancovania 23,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.