out of spacetime, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 854 | 97 117 | 102 048 | 98 832 | 26 386 |
| Neobežný majetok spolu | 18 146 | 28 666 | 23 549 | 21 588 | 16 918 |
| Spolu majetok | 19 000 | 125 783 | 125 597 | 120 420 | 43 304 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 16 763 | 114 614 | 113 422 | 99 370 | 13 190 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 3 168 | 11 050 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 263 | 1 669 | 1 006 | 7 882 | 9 064 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 500 | 4 500 | 6 169 | 5 000 | 5 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 237 | 11 169 | 12 175 | 21 050 | 30 114 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 000 | 22 603 | 150 920 | 211 235 | 83 640 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 218 | 2 511 | 2 740 | 10 064 | 7 523 |
| EBITDA | -6 429 | 7 341 | 7 857 | 15 632 | 14 143 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 263 | 1 890 | 1 179 | 9 012 | 10 024 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 263 | 1 669 | 1 006 | 7 882 | 9 064 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 892 | 973 |
| Odpisy | 789 | 4 830 | 5 117 | 5 568 | 6 620 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: out of spacetime, s.r.o.
Prehľad
out of spacetime, s.r.o. (IČO 53835174) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba produktov koksárenských pecí (SK NACE 1910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 83 640 €, čo je o 60,4 % menej ako rok predtým (211 235 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 102 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 064 € (10,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 973 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 304 € a vlastné imanie 30 114 € (miera samofinancovania 69,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.