LUMAKY s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 342 | 6 269 | 5 129 | 5 139 | 1 041 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 342 | 6 269 | 5 129 | 5 139 | 1 041 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 22 | 8 | 353 | 3 640 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 001 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 341 | 1 248 | 121 | -214 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 342 | -94 | -1 127 | -336 | -7 385 |
| Vlastné imanie spolu | 6 342 | 6 247 | 5 121 | 4 786 | -2 599 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 337 | 532 | 616 | 1 436 | 8 503 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 579 | 31 | -1 081 | 136 | -6 897 |
| EBITDA | 1 579 | 31 | -1 081 | 136 | -6 897 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 579 | -94 | -1 127 | 4 | -7 045 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 342 | -94 | -1 127 | -336 | -7 385 |
| Osobné náklady | 1 265 | 526 | 0 | 0 | 5 981 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LUMAKY s. r. o.
Prehľad
LUMAKY s. r. o. (IČO 53850041) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 503 €, čo je o 492 % viac ako rok predtým (1 436 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 7 385 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 981 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-2 599 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.