K H L s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | -704 | 19 597 | -646 | 16 837 | 118 669 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 5 000 | 5 220 | 75 732 | 79 561 |
| Spolu majetok | -704 | 24 597 | 4 574 | 92 569 | 198 230 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 529 | 43 167 | 16 597 | 90 235 | 195 197 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -23 570 | -17 023 | -16 664 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 233 | -23 570 | 6 547 | 357 | 697 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 14 000 | 14 000 |
| Vlastné imanie spolu | -1 233 | -18 570 | -12 023 | 2 334 | 3 033 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 43 015 | 80 738 | 108 325 | 131 237 | 118 092 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 233 | -23 567 | 7 510 | 4 644 | 3 140 |
| EBITDA | -6 233 | -23 567 | 9 250 | 4 644 | 19 490 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 233 | -23 570 | 7 340 | 1 317 | 1 657 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 233 | -23 570 | 6 547 | 357 | 697 |
| Osobné náklady | 10 957 | 191 | 17 127 | 18 450 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 740 | 0 | 16 350 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: K H L s. r. o.
Prehľad
K H L s. r. o. (IČO 53866118) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 118 092 €, čo je o 10,0 % menej ako rok predtým (131 237 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 697 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 198 230 € a vlastné imanie 3 033 € (miera samofinancovania 1,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.