Michal Klempai, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 25 565 € (63 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 39 338 | 49 006 | 43 192 | 57 527 | 90 444 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 107 | 37 888 | 32 847 | 40 565 | 57 341 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 000 |
| Spolu majetok | 41 838 | 43 405 | 38 362 | 77 207 | 99 866 |
| Záväzky spolu | 5 731 | 17 | 15 | 31 142 | 22 025 |
| Vlastné imanie spolu | 36 107 | 43 388 | 38 347 | 46 065 | 77 841 |
| Vypočítané dividendy | — | 30 607 | 37 888 | 32 847 | 25 565 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Michal Klempai, s.r.o.
Prehľad
Michal Klempai, s.r.o. (IČO 53874021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Jarovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 90 444 €, čo je o 57,2 % viac ako rok predtým (57 527 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 57 341 € (63,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 99 866 € a vlastné imanie 77 841 € (miera samofinancovania 77,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.