NaMoment, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 10 310 | 8 225 | 11 567 | 11 056 | 8 837 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 343 | 8 266 | 11 609 | 11 098 | 8 880 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 5 418 | 17 709 | 36 057 | 35 550 | 40 370 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -75 | -14 443 | -29 448 | -29 453 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -75 | -14 368 | -15 005 | -4 | -7 037 |
| Vlastné imanie spolu | 4 925 | -9 443 | -24 448 | -24 452 | -31 490 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 102 | 13 636 | 12 785 | 26 250 | 16 115 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 83 | -14 021 | -14 609 | 796 | -6 337 |
| EBITDA | 83 | -14 021 | -14 609 | 796 | -6 337 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 | -14 368 | -15 005 | 336 | -6 697 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -75 | -14 368 | -15 005 | -4 | -7 037 |
| Osobné náklady | 0 | 4 136 | 3 872 | 1 785 | 3 537 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NaMoment, s.r.o.
Prehľad
NaMoment, s.r.o. (IČO 53880196) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Stará Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 115 €, čo je o 38,6 % menej ako rok predtým (26 250 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 037 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 537 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-31 490 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.