OP Development s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 917 | -3 877 | -3 918 | -4 258 | -4 258 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 917 | -5 793 | -9 711 | -13 968 |
| Spolu majetok | 643 083 | 639 706 | 635 789 | 631 871 | 628 114 |
| Záväzky spolu | 0 | 500 | 500 | 840 | 1 340 |
| Vlastné imanie spolu | 643 083 | 639 206 | 635 289 | 631 031 | 626 774 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OP Development s. r. o.
Prehľad
OP Development s. r. o. (IČO 53896025) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 645 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 4 258 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 628 114 € a vlastné imanie 626 774 € (miera samofinancovania 99,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.