ALTIM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 16 806 | 11 277 | 6 975 | 7 891 | 8 170 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 806 | 11 277 | 6 975 | 7 891 | 8 170 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 771 | 487 | 378 | 657 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 4 536 | 754 | 559 | 1 734 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 035 | 754 | 343 | 1 175 | 596 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 15 035 | 10 790 | 6 597 | 7 234 | 7 830 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 920 | 1 150 | 480 | 1 520 | 1 090 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 815 | 932 | 480 | 1 520 | 1 006 |
| EBITDA | 11 815 | 932 | 480 | 1 520 | 1 006 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 806 | 887 | 403 | 1 515 | 936 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 035 | 754 | 343 | 1 175 | 596 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 4 999 | 4 536 | 538 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALTIM s.r.o.
Prehľad
ALTIM s.r.o. (IČO 53896653) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Chorvátsky Grob. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 090 €, čo je o 28,3 % menej ako rok predtým (1 520 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 46,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 596 € (54,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 170 € a vlastné imanie 7 830 € (miera samofinancovania 95,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.