BEST of skiing s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 305 € (97 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 24 350 | 10 447 | 46 976 | 18 949 | 10 464 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 24 350 | 10 447 | 46 976 | 18 949 | 10 464 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 19 053 | 2 847 | 40 277 | 10 340 | 516 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 282 | 0 | 1 491 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 297 | 2 303 | 1 569 | 1 909 | 4 644 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 15 | 130 | 209 | 304 |
| Vlastné imanie spolu | 5 297 | 7 600 | 6 699 | 8 609 | 9 948 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 835 | 26 099 | 43 430 | 9 411 | 47 982 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 350 | 2 712 | 1 846 | 2 249 | 5 264 |
| EBITDA | 350 | 2 712 | 1 846 | 2 249 | 5 264 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 350 | 2 709 | 1 846 | 2 249 | 5 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 297 | 2 303 | 1 569 | 1 909 | 4 644 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 2 470 | 0 | 3 305 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BEST of skiing s. r. o.
Prehľad
BEST of skiing s. r. o. (IČO 53901991) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Budimír. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 982 €, čo je o 410 % viac ako rok predtým (9 411 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 644 € (9,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 464 € a vlastné imanie 9 948 € (miera samofinancovania 95,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.