DMR21 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 11 114 | 27 769 | 37 355 | 105 629 | 100 987 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 8 203 | 64 749 | 69 826 | 61 800 |
| Spolu majetok | 11 114 | 35 972 | 102 104 | 175 455 | 162 787 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 11 293 | 56 754 | 137 917 | 171 122 | 150 154 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -5 178 | -25 782 | -40 813 | -40 667 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 179 | -20 604 | -15 031 | 146 | 8 300 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 40 000 | 40 000 |
| Vlastné imanie spolu | -179 | -20 782 | -35 813 | 4 333 | 12 633 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 546 | 84 278 | 111 300 | 643 890 | 487 288 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 179 | -20 474 | -14 559 | 7 112 | 12 717 |
| EBITDA | -5 179 | -19 927 | -12 372 | 8 570 | 32 531 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 179 | -20 604 | -15 031 | 3 986 | 10 541 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 179 | -20 604 | -15 031 | 146 | 8 300 |
| Osobné náklady | 0 | 12 223 | 17 645 | 8 269 | 11 035 |
| Odpisy | 0 | 547 | 2 187 | 1 458 | 19 814 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DMR21 s.r.o.
Prehľad
DMR21 s.r.o. (IČO 53911407) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 487 288 €, čo je o 24,3 % menej ako rok predtým (643 890 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 272 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 300 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 035 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 162 787 € a vlastné imanie 12 633 € (miera samofinancovania 7,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.