TATRA OLIVE GREEN OVERSEAS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 009 | 1 009 | 1 009 | 43 662 | 35 906 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 009 | 1 009 | 1 009 | 43 662 | 35 906 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 3 699 | 3 698 | 3 698 | 51 713 | 56 848 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -7 689 | -7 689 | -7 690 | -13 051 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 690 | 0 | 0 | -5 361 | -12 891 |
| Vlastné imanie spolu | -2 690 | -2 689 | -2 689 | -8 051 | -20 942 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 98 927 | 202 975 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 690 | 0 | 0 | -4 262 | -10 721 |
| EBITDA | -7 690 | 0 | 0 | -4 262 | -10 721 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 690 | 0 | 0 | -4 401 | -11 931 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 690 | 0 | 0 | -5 361 | -12 891 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 7 127 | 14 971 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TATRA OLIVE GREEN OVERSEAS s.r.o.
Prehľad
TATRA OLIVE GREEN OVERSEAS s.r.o. (IČO 53911911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 202 975 €, čo je o 105 % viac ako rok predtým (98 927 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 12 891 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 971 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-20 942 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.