ZÁBAVISKO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 10 953 | 13 878 | 33 281 | 39 297 | 42 602 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 2 078 | 1 891 |
| Spolu majetok | 10 953 | 13 878 | 33 281 | 41 375 | 44 493 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 7 607 | 9 449 | 24 934 | 27 183 | 27 493 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 654 | -1 071 | 2 847 | 8 692 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 654 | 1 083 | 3 918 | 5 845 | 2 808 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 3 346 | 4 429 | 8 347 | 14 192 | 17 000 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 677 | 35 019 | 49 627 | 29 028 | 9 750 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 637 | 1 267 | 5 324 | 8 480 | 4 429 |
| EBITDA | -1 637 | 1 267 | 5 324 | 8 652 | 4 616 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 654 | 1 213 | 4 548 | 6 735 | 3 181 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 654 | 1 083 | 3 918 | 5 845 | 2 808 |
| Osobné náklady | 716 | 9 551 | 6 455 | 7 224 | 729 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 172 | 187 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZÁBAVISKO s.r.o.
Prehľad
ZÁBAVISKO s.r.o. (IČO 53935187) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Čaňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít (SK NACE 9031). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 750 €, čo je o 66,4 % menej ako rok predtým (29 028 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 94,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 808 € (28,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 729 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 44 493 € a vlastné imanie 17 000 € (miera samofinancovania 38,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.