Space4rent, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 452 | 7 906 | 9 645 | 11 330 | 15 696 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Spolu majetok | 8 452 | 7 906 | 109 645 | 111 330 | 115 696 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 3 397 | 2 197 | 98 758 | 98 805 | 102 924 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 52 | 673 | 5 593 | 7 149 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 55 | 654 | 5 179 | 1 638 | 247 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 3 | 35 | 294 | 376 |
| Vlastné imanie spolu | 5 055 | 5 709 | 10 887 | 12 525 | 12 772 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 224 | 10 552 | 12 015 | 6 353 | 6 160 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 280 | 902 | 6 130 | 2 206 | 659 |
| EBITDA | 280 | 902 | 6 130 | 2 206 | 659 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 251 | 840 | 6 066 | 2 129 | 587 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 55 | 654 | 5 179 | 1 638 | 247 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Space4rent, s.r.o.
Prehľad
Space4rent, s.r.o. (IČO 53937929) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 160 €, čo je o 3,0 % menej ako rok predtým (6 353 €). Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 247 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 115 696 € a vlastné imanie 12 772 € (miera samofinancovania 11,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.