Infinite Vision, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 030 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 210 | 587 | 4 272 | 4 530 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 210 | 587 | 4 272 | 4 530 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 3 500 | 3 500 | 196 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 210 | 587 | 772 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 210 | 377 | 185 | 258 | -196 |
| Vlastné imanie spolu | 210 | 587 | 772 | 1 030 | -196 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 295 | 19 845 | 3 685 | 3 528 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 210 | 397 | 185 | 258 | -196 |
| EBITDA | 210 | 397 | 185 | 258 | -196 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 210 | 377 | 185 | 258 | -196 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 210 | 377 | 185 | 258 | -196 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 030 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Infinite Vision, s.r.o.
Prehľad
Infinite Vision, s.r.o. (IČO 53946251) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 196 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 4 530 € a vlastné imanie 1 030 € (miera samofinancovania 22,7 %).
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-196 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.